Spędzamy razem niezapomniane chwile

Przyjecia

Dom Weselny "Majka" to połączenie współczesnej
funkcjonalności z tradycyjnym wyglądem.


Jeżeli szukacie Państwo miejsca do zorganizowania niezapomnianej imprezy okolicznościowej, od małego spotkania w gronie rodzinnym po uroczysty bal, to zapewniamy, że jesteście we właściwym miejscu. Naszym celem jest świadczenie profesjonalnych usług na najwyższym poziomie.


Z prawdziwą przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji klimatyzowaną Salę Weselną "Majka" położoną we Wsoli, tylko 4 km od centrum Radomia, w zacisznej otoczonej zielenią okolicy. Została stworzona z myślą o niepowtarzalnej atmosferze i wygodzie klienta.


Zaplecze sali weselnej to profesjonalnie wyposażona kuchnia oraz pomieszczenia socjalne. Wynajmujemy sale w zakresie organizacji imprez od 150 do 300 osób.

Wesela

Wesela

Komunie

Komunie

Chrzciny

Chrzciny

f-Bale Sylwestrowe

Bale Sylwestrowe

Bale Andrzejkowe

Bale Andrzejkowe

Bale Karnawałowe

Bale Karnawałowe

Przyjecia

Wielkim atutem sali bankietowej są duze okna, z widokiem na piękny ogród i plac zabaw dla dzieci oraz otaczające drzewa.


Sala konsumpcyjna połączona jest z salą taneczną, co umożliwia swobodną zabawę. Na sali znajduje się parkiet taneczny, i jest wyposażona w profesjonalny system nagłaśniający wysokiej klasy. Przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Zapewniamy bardzo dobre zaplecze konsumpcyjne, które jest do dyspozycji Państwa podczas trwania uroczystości.


Goście mają do dyspozycji przestronny, oświetlony i ogrodzony parking na około 80 pojazdów. Specjalnie dla Państwa wygody i bezpieczeństwa został zamontowany nowoczesny i bezawaryjny AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY O DUŻEJ MOCY. W razie awarii elektrycznej sieci miejskiej Państwa impreza nie zostanie przerwana i może trwać do białego rana w każdych warunkach.